ASYSTENT/KA W DZIALE UPADŁOŚCI I RESTRUKTURYZACJI

Poznań

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu restrukturyzacji i upadłości w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych
  • Obsługa postępowań dotyczących upadłości konsumenckich, w tym dokonywanie czynności poprzez Krajowy Rejestr Zadłużonych (KRZ)
  • samodzielna praca nad powierzonymi sprawami i bieżące czynności administracyjne
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami działu

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności samodzielnego i terminowego realizowania powierzonych spraw
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami kancelarii
  • chęci doskonalenia zawodowego i nastawienia na rozwój
  • doświadczenie w pracy w kancelarii będzie dodatkowym atutem, w szczególności w sprawach związanych z prowadzeniem postępowań upadłościowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacji, w tym obsługi systemu Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ)
  • praca pod nadzorem doświadczonych prawników i biegłych rewidentów
  • duży zakres samodzielności
  • przyjazną atmosferę w pracy
Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV

    Masz pytania?
    Adam Tomaszewski Adwokat, partner zarządzający