Kariera

W naszym zespole budujemy partnerskie relacje, oparte na szczerości i zaufaniu. Ważna jest dla nas otwarta komunikacja, nie tylko między współpracującymi specjalistami, ale także z klientami. Szukamy ekspertów, którzy, tak jak my, łączą profilaktykę ze strategią i nie boją się wyzwań.

 

Pracujemy z przedsiębiorstwami z branży e-commerce i IT. Mamy doświadczenie we współpracy z wymagającą branżą farmaceutyczną. Pomagamy startupom także firmom potrzebującym doradztwa restrukturyzacyjnego. Na co dzień doradzamy klientom z różnych branż we wszystkich zagadnieniach prawa gospodarczego i szeroko rozumianych procesach inwestycyjnych. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo i szukasz miejsca, które Ci to umożliwi.

11
8lat
40mln zł
35mln zł
 • Piotr Orłowski Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny, partner zarządzający Czytaj więcej
 • Adam Tomaszewski Adwokat, partner zarządzający Czytaj więcej
Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV

  • Z Kancelarią współpracujemy od lat przy procesach inwestycyjnych, transakcjach na rynku kapitałowym, w tym M&A, private equity i venture capital. Zawsze możemy liczyć na szybkie i konkretne rozwiązania, przekazane w zrozumiały sposób. Prawnicy Kancelarii stanowią istotne wsparcie dla działalności naszej grupy kapitałowej.

   Sebastian Huczek Wiceprezes Zarządu / INC S.A.
  • Współpracujemy z Kancelarią od wielu lat. Dostarczają specjalistyczną pomoc w obszarze prawa farmaceutycznego zarówno od strony aptek i sieci aptecznych, jak i od strony producentów farmaceutycznych. Znają przepisy, praktykę oraz pomagają znaleźć rozwiązania. Polecam!

   Tomasz Barałkiewicz członek zarządu / Pharmaceutica sp. z o.o.
  • We współpracy z Kancelarią cenimy szybkość w działaniu, oraz prostą i szczerą komunikację. Kancelaria od lat zapewnia nam stałą, kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa korporacyjnego, procesów sądowych i prawa pracy. Działają w sposób przemyślany i strategiczny, z dużym nastawieniem na profilaktykę i unikanie potencjalnych problemów prawnych. To jest dokładnie to, czego oczekujemy we współpracy z prawnikami.

   Maciej Dega Prezes Zarządu / Bakels Polska sp. z o.o.